Saab sprzedam
11 000 zł
Opis ogłoszenia
Sprzedam saabinke w bdb stanie prócz killu wgniotek do ogarniecia przez lakiernikow w moim posiadaniu 1,5roku ztobilem 7 tys w tym czasie zero wkladu wszystko dziala jak nalezy cena do negocjacji ze względów tych wgniotek zdjecia zrobione przed gradobiciem jesli sa pytania smialo prosze pytać